Umowa z kursantem

Chcesz zaczął działać „na poważnie”, z maksymalnym zabezpieczeniem swoim interesów, ale jednocześnie bez lęku o klauzule niedozwolone?

Wiesz, że nie działasz standardowo i wzory dokumentów do samodzielnego dostosowania, nie są dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Jesteśmy po to, by pomóc Ci to zadbać o najważniejsze obszary dobrze, skutecznie i w 100% profesjonalnie.
Możesz nam zaufać, bo znamy branżę edukacyjną. Wiemy, że odwołania zajęć, braki płatności czy „szybkie” podpisanie umowy to najczęstsze problemy. Wiemy, jakie są możliwości i będziemy wiedzieć, jak dobrze Ci doradzić.

Co możemy dla Ciebie przygotować?

Formę dokumentów dobieramy do Twojego modelu współpracy, programów, z jakich korzystasz lub sposobów, w jakich komunikujesz się z klientami. Podczas indywidualnej współpracy, poza kwestiami prawnymi, na pewno doradzimy także biznesowo, jeśli będziemy widzieć przestrzenie, w których możesz uprościć i ułatwić Twoje współprace. Temu służy m.in. Konsultacja FOCUS, podczas której omawiamy Twoje potrzeby i dobieramy do nich najlepsze rozwiązania.
1
2

Jak rozpocząć współpracę z nami?

Umów się na wstępną rozmową

Bezpłatna 15 minutowa rozmowa w celu oceny potrzeb i wyceny

Indywidualna Oferta

Przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniającą Twoje potrzeby. Szacunkowo koszt przygotowania kompletu dokumentów  wraz z konsultacją FOCUS zaczyna się od 1170 zł netto + VAT (tj.1490 zł brutto).

Jeśli zdecydujesz się na współpracę

Po opłaceniu usługi, zaczynamy od pogłębionej Konsultacji FOCUS i szczegółowego audytu potrzeb

Omówienie szczegółów i Twojego modelu działania oraz planów działania w celu przygotowania dokumentów dopasowanych do Twoich potrzeb

Przygotowanie Umowy

Rozpoczynamy proces przygotowywania kompleksowej umowy/Regulaminu lub innych dokumentów.

Finalizacja

Po akceptacji, finalizujemy dokumenty i dostarczamy je w wygodnej formie

umów się na bezpłatną 15-minutową rozmowĘ