Usługi indywidualne

Masz pytania dotyczące usługi? Umów się na bezpłatną 15- minutową rozmowę.

Konsultacje

Wiemy, że w dynamicznie zmieniającym się świecie możesz mieć wątpliwości czy pytania dotyczące swoich działań i ich legalności oraz bezpieczeństwa. Wiemy też, że pytania, które Ci się pojawiają, często nie mogą czekać 2 czy 3 tygodni na odpowiedź.

Umowa z kursantem

Chcesz zaczął działać „na poważnie”, z maksymalnym zabezpieczeniem swoim interesów, ale jednocześnie bez lęku o klauzule niedozwolone? Wiesz, że nie działasz standardowo i wzory dokumentów do samodzielnego dostosowania, nie są dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Umowa z nauczycielem

Rozpoczynasz swoją pierwszą współpracę z nauczycielem? A może już kiedyś takie współprace miałeś, ale nie udało Ci się wcześniej zadbać o ich sformalizowanie, w związku z czym naraziłeś się na problemy, których można było uniknąć? Zależy Ci na tym, by zabezpieczyć swoje współprace, ale jednocześnie chcesz działać profesjonalnie pokazując nowo zatrudnianemu nauczycielowi

Umowy

Rozpoczynasz współpracę z fotografem, copywriterem, wirtualną asystentką, programistą, a może masz w planach kolejny projekt dla klienta biznesowego na szkolenia zamknięte i potrzebujesz zadbać o jego sprawny przebieg? Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu umowy, żeby uniknąć w przyszłości wątpliwości, niepotrzebnych sporów, niedopowiedzeń?

umów się na bezpłatną 15-minutową rozmowĘ