O NAS

edulegal.pl

O MARCE EDULEGAL

Edulegal to marka, która powstała z połączenia mojego doświadczenia i wykształcenia prawniczego oraz mojego doświadczenia w pomocy w prowadzeniu firmy edukacyjnej.  

Aktualnie z moich prawniczych skrzydeł korzysta już ponad 1 500+ właścicieli biznesów edukacyjnych – edukatorzy, korepetytorzy, szkoły językowe i inne firmy edukacyjne.

Moją misją i misją marki edulegal jest pomoc osobom i firmom z branży edukacyjnej w świadomym, bezpiecznym i legalnym działaniu. 

Jeśli prowadzisz lub zamierzasz prowadzić szkołę językową, firmę oferującą  zajęcia edukacyjne dla dzieci/ młodzieży/ dorosłych, prowadzisz korepetycje lub szkolenia – zostań tu ze mną.

Kim jestem?

Nazywam się Kinga Konopelko. Jestem radcą prawnym i właścicielką marki edulegal. Wraz z moim zespołem na co dzień wspieram w świadomym, bezpiecznym i legalnym działaniu. 

Prowadzę edulegalny newsletter, z którego korzysta ponad 1500+ właścicieli biznesu edu. [ZAPISZ SIĘ] Prowadzę konsultacje, tworzę wzory umów, wdrażam RODO.  Tworzę także e-booki oraz szkolenia. Jestem autorką Pakietów dokumentów dla branży edu, z których korzysta już ponad 150+ biznesów edukacyjnych. Moje umowy zabezpieczają już ponad 15 000 współprac.

KINGA KONOPELKO

Dlaczego współpracuję z branżą edukacyjną?

Pochodzę z rodziny nauczycielskiej – moja babcia i rodzice byli nauczycielami. Sama przez pierwszych 20 lat życia byłam przekonana, że pójdę w ich ślady, że założę i będę prowadziła swoją Szkołę Językową. Poszłam na filologię angielską i prawo. Udzielałam korepetycji.

W końcu musiałam wybrać i była to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu. Chciałam być prawnikiem, ale jednocześnie tak bardzo chciałam uczyć. Tyle lat się do tego przygotowywałam.  Myślałam wtedy, że dzień mojej decyzji to dzień, w którym kończy się moja przygoda z edukacją.

Na szczęście okazało się, że to była tylko krótka przerwa. 

Marka edulegal to połączenie moich dwóch pasji i marzeń – bycia prawnikiem i pracy w edukacji. Nie jestem Nauczycielem z zawodu, ale mam ogromny przywilej pracować na co dzień z Nauczycielami. Nie prowadzę swojej szkoły językowej ani innej firmy edukacyjnej, ale mam szczęście pomagać Wam prowadzić Wasze firmy edukacyjne.

USŁUGI

 3 obszary działalności:

gotowe produkty

  • umowy 
  • regulaminy 
  • pakiety dokumentów
  • INNE 

konsultacje

  •  z analizą dokumentów
  • bez analizy dokumentów

indywidualne usługi

Potrzebujesz usługi dostosowanej do Twoich idywidualnych potrzeb?  

pAKIETY DOKUMENTÓW -gotowe rozwiązania.

Dla właścicieli szkół językowych i firm edukacyjnych.