Umowy

Rozpoczynasz współpracę z fotografem, copywriterem, wirtualną asystentką, programistą, a może masz w planach kolejny projekt dla klienta biznesowego na szkolenia zamknięte i potrzebujesz zadbać o jego sprawny przebieg?

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu umowy, żeby uniknąć w przyszłości wątpliwości, niepotrzebnych sporów, niedopowiedzeń?

Wiesz, że Twoja branża jest specyficzna i potrzebujesz wsparcia prawnika, który zna Twój świat, rozumie język i wie, jakie są ryzyka i wyzwania w tego rodzaju współpracach?
Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie sporządzania umów, dostosowane do specyfiki Twojego biznesu.
W jakich umowach możemy pomóc?
1
2

sprawdź

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Konsultacja FOCUS na start:

Każdą współpracę rozpoczynamy od audytu potrzeb i analizy ryzyk. Dzięki temu masz pewność, że umowa, którą otrzymasz będzie uwzględniała to co jest dla Ciebie najważniejsze, Twoje podejście i Twoje cele.

Terminy są dla nas święte:

Rozumiemy, że czas to kluczowy czynnik w biznesie. Informacje o terminach realizacji otrzymujesz od razu, żebyś mógł sobie wszystko zaplanować biznesowo i strategicznie.

Znamy świat branży edukacyjnej.

Wiemy, z jakimi klientami masz najczęściej do czynienia, jakie są możliwe sposoby działania, rozliczeń. Znamy świat, w którym Ty żyjesz na co dzień i znamy prawa, które „rządzą” Twoim biznesem.

Przejrzyste warunki

Zanim rozpoczniemy współpracę, znasz wszystkie warunki. Wiesz ile płacisz.

Tajemnica zawodowa

Kodeks etyki radcy prawnego zobowiązuje nas do zachowania w tajemnicy wszystkich informacji pozyskanych w ramach współpracy z Tobą.

umów się na bezpłatną 15-minutową rozmowĘ