DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

DZIAŁAJ BEZPIECZNIE ŚWIADOMIE LEGALNIE

Pracując z Klientami z branży edukacyjnej, często słyszę o braku  narzędzi, konkretnej wiedzy, wskazówek, które uwzględniałyby specyfikę działalności edukacyjnej.  Dlatego też przez wpisy, spotkania on-line, szkolenia, regularnie wysyłany newsletter z alertami prawnymi czy tworzenie dedykowanych produktów chcę Cię wesprzeć w Twojej działalności, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy działasz już wiele lat. Prawo zmienia się nieustannie, podobnie jak zmieniać się będzie Twoja działalność i Twoje podejście do prowadzonej działalności. Moją misję realizuję przez bezpłatne i płatne materiały edukacyjne, dlatego na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące:

  • możliwych form prowadzenia działalności on-line i stacjonarnej;
  • współpracy z Klientami czy kadrą;
  • zmian w prawie, które mają wpływ na Twoje działania;
  • wywiady ze specjalistami czy właścicielami edu biznesów;
  • “realne” case study;
  • produkty i usługi dedykowane Twojej działalności.

BLOG

ZNAJDŹ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIA

Na blogu poruszam istotne kwestie pomocne dla osób, które zaczynają działać w branży edukacyjnej lub które w tej branży działają już wiele lat.

Blog jest ogólnodostępny.

NEWSLETTER

ALERTY PRAWNE I CASE STUDY

To tu dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem.

W ramach newslettera wysyłanego w pierwszy piątek miesiąca otrzymujesz ode mnie alerty prawne dotyczące zmian w prawie. Przypominam Ci także o ważnych terminach. Masz również możliwość zadawania pytań, na które odpowiadam podczas sesji on-line Q&A oraz dostajesz informacje o terminach sesji.

SESJE Q&A

CZAS TRWANIA: 5-15 MINUT

Mam nadzieję, że dodatkowa sesja Q&A, w której odpowiem na zadawane przez Was pytania będą dużą wartością.

Podczas sesji odpowiadam na najczęstsze pytania dot. branży edukacyjnej. O terminach sesji oraz o możliwości zadawania pytań na sesję dowiesz się z newslettera.

SOCIAL MEDIA

FACEBOOK, INSTAGRAM

W tym miejscu przypomnę Ci o wysłanym newsletterze, nowym wpisie czy ważnych terminach. Tu też spotkamy się na sesji on-line. Najważniejsze informacje będziesz jednak otrzymywał w ramach newslettera.

PŁATNE PRODUKTY

PRODUKTY I USŁUGI

Jeśli potrzebujesz dedykowanych produktów (umów, Regulaminów, Polityk), konsultacji prawnej, znajdziesz je w zakładce USŁUGI i SKLEP PRAWNY. 

POLUB obserwuj

NASZE SOCIAL MEDIA