Wykorzystaj pełen potencjał opinii Twoich Klientów!

Opinie Klientów sprzedają za Ciebie, nawet jeśli sam nie lubisz lub nie potrafisz sprzedawać.

Korzystaj z tych opinii bezpiecznie, legalnie i ze spokojem.

Wszystko co niezbędne, znajdziesz w przygotowanym dla Ciebie rozwiązaniu.

Odhaczysz niezbędne obowiązki prawne SZYBKO i BEZPROBLEMOWO.

1
2

Bezpiecznie opinie, które zarabiają na Ciebie – wzór Polityki opinii i moje osobiste wsparcie we wdrożeniu dokumentów w swoim biznesie"

Polityka opinii + zestaw wsparcia

249 zł
  • Polityka opinii- gotowy wzór z prostymi instrukcjami krok po kroku
  • Praktyczny Narzędziownik "Zasady publikowania opinii-  15 najczęstszych pytań o opinie, w tym wzory maili z prośbą o opinie
  • Gotowe wskazówki dot. publikacji opinii na swojej stronie internetowej, na Facebooku, Instagramie, wizytówki Google.
  • Aktualizacje przez 12 miesięcy

JAK WYGLĄDA UZUPEŁNIANIE DOKUMENTÓW? SPRAWDŹ PRZYKŁAD

Uzupełniasz tylko najważniejsze punkty (m.in. Twoje dane) lub wybierasz to, co Cię dotyczy (np. masz opinie na FB, zostawiasz punkt dot. FB; jeśli nie masz- usuwasz ten punkt). Do wszystkiego masz dodane komentarze i przykładowe propozycje zmiany.

polityka opinii
FAQ

Po złożeniu zamówienia, od razu otrzymasz wiadomość z dokumentami do pobrania wraz z instrukcją.  Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź zakładkę SPAM/Inne.

Z dokumentów możesz korzystać w sposób nieograniczony czasowo. Dostęp do aktualizacji masz przez okres 12 miesięcy i wtedy też będą one dostępne na platformie. Przed upływem roku, dostaniesz przypomnienie o możliwości pobrania dokumentów:), gdybyś nie zrobił tego wcześniej.

Podstawą wszystkiego są wzory dokumentów. Konieczne jest ich dostosowanie w miejscach wprost przeze mnie wskazanych, ale otrzymujesz ode mnie minimalną liczbę pól do uzupełnienia (np. Twoje dane, stosowane przez Ciebie sposoby zbierania opinii spośród tych, które proponuję itp.). Szacunkowy czas uzupełnienie to 15-30 minut.

Prowadzę Cię krok po kroku za rękę, podaję rozwiązania, z których możesz wybrać.  

Wiem, że możesz się tego obawiać, dlatego też zadbałam o to, żebyś się o to nie martwił. Zależało mi na tym, żebyś:
1) miał dostęp do moich komentarzy w dokumencie;
2) czuł się prowadzony za rękę. 
3) miał wybór; podaję różne alternatywne rozwiązania, żebyś mógł je szybko dopasować do Twojej Firmy bez konieczności tworzenia  „swoich postanowień”,
 PAKIETU.  

opinie są ważne także dla mnie

Polityka opinia dopiero oficjalnie trafiła do sprzedaży, dlatego nie ma jeszcze opinii. Sprawdź inne opinie moich Klientów.

Opinie zweryfikowane zgodnie z Polityką opinii.

POLITYKA OPINII

Kinga Konopelko

radca prawny, założyciel i CEO edulegal

Jestem radcą prawnym i właścicielką marki edulegal. Wraz z moim zespołem na co dzień wspieram w świadomym, bezpiecznym i legalnym działaniu. 

Prowadzę edulegalny newsletter, z którego korzysta ponad 2500+ właścicieli biznesu edu. .Prowadzę konsultacje, tworzę wzory umów, wdrażam RODO.  Tworzę także e-booki oraz szkolenia. Jestem autorką Pakietów dokumentów dla branży edu, z których korzysta już ponad 150+ biznesów edukacyjnych. Moje umowy zabezpieczają już ponad 15 000 współprac.