ZAPISZ SIĘ I POBIERZ NAGRANIE ZE SZKOLENIA PRZYGOTUJ SWÓJ BIZNES EDUKACYJNY NA WRZESIEŃ

.
BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA BRANŻY EDUKACYJNEJ

Przygotuj się na wrzesień

Podczas szkolenia dowiesz się:
✅ jak legalnie usprawnić proces zawierania umów z Uczniami/Kursantami,
✅ w jaki sposób za pomocą jednego dokumentu zrealizować obowiązek RODO,
✅ co zrobić, żeby w końcu przestać ciągle tracić na tym, gdy uczniowie po raz kolejny odwołują zajęcia,
✅ ocenisz, jakie elementy w Twoim biznesie wymagają największego dopracowania i o który z tych elementów należy zadbać w trybie “pilnym”, a które mogą zaczekać;
✅ przygotujesz plan działania.

POBIERZ NAGRANIE

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ:

.

KTO BĘDZIE PROWADZIŁ WEBINAR?

KINGA KONOPELKO

Nazywam się Kinga Konopelko, jestem radcą prawnym i właścicielką marki edulegal. Na co dzień wspieram właścicieli firm z branży edukacyjnej, prowadzę konsultacje, pomagam w rozstrzyganiu sporów, które pojawiają się w branży edukacyjnej. Doskonale wiem, co jest problematyczne, co ryzykowne, co jest częstym błędem, a co pomijanym elementem w biznesach edu. Tworzę umowy, wdrażam RODO, szkolę. Biorę udział w konferencjach branżowych organizowanych m.in. przez Lider branży edukacyjnej, edunation, Langlion, Biedny Nauczyciel, Bogaty Nauczyciel, w ramach Zlotu Nauczycieli.

To, że tak aktywnie działam w branży edu to nie przypadek. Moi rodzice prowadzili swoją Szkołę Językową. Nie tylko obserwowałam, jak prowadzili swoją Szkołę, ale także byłam w ten proces mocno zaangażowana. Na studiach prawniczych, łączyłam prawo z edukacją – udzielałam korepetycji i prowadziłam zajęcia z dziećmi i dorosłymi. Chciałam połączyć prawo z edukacją – i w ramach marki edulegal to się udało:).

kinga konopelko