Zapraszam do obejrzenia szkolenia

Będziemy wdzięczne za podzielenie się opinią ze szkolenia.

KTO PROWADZIŁ WEBINAR?

radca prawny KINGA KONOPELKO

13 lat doświadczenia pracy jako prawnik firm, 10 lat doświadczenia w branży edukacyjnej. Studiowała na kierunku Filologii Angielskiej oraz na kierunku Prawo. Ukończyła aplikację radcowską i uzyskała jeden z najlepszych wyników na egzaminie radcowskim.

Obecnie właścicielka Kancelarii radcowskiej oraz marki Edulegal.  Wspiera w bezpiecznym i spokojnym działaniu, bez obaw o prawne aspekty. Pomaga wyprowadzić biznesy edukacyjne na prostą i budować standardy, które będą normą dla profesjonalnych i bezpiecznych firm.

Mówi prosto o prawie w biznesie. Pokazuje, że każdy właściciel firmy może pozwolić sobie na komfort bezpiecznego biznesu. Wie, że jest to ważne, ponieważ jej rodzice prowadzili Szkołą Językową.

Kinga prowadzi Edulegalny newsteller, z którego korzysta już ponad +1500 właścicieli biznesów edukacyjnych. Jest autorką Pakietu dokumentów, które aktualnie zabezpieczają ponad +15 000 współprac. Tworzy umowy, Polityki prywatności, Regulaminy. Wdraża RODO. Szkoli. Występuje jako prelegentka na konferencjach branżowych, m.in. organizowanych przez Edunation, Lider branży edukacyjnej, Langlion.

Motywowanie do zmiany, konkret, profesjonalizm i prostota przekazu to to co przekonuje innych do Kingi.

sabina polak- tokarz

17 lat doświadczenia w branży edukacyjnej, 12 lat doświadczenia w biznesie. Ukończyła studia na kierunku Filologii Angielskiej oraz studia podyplomowe na kierunkach Psychologii Kierowania i Negocjacji oraz Tłumaczeń Audiowizualnych. Pracowała jako nauczyciel, lektor, trener, egzaminator, tłumacz, recenzent, organizator projektów. Obecnie właścicielka i twórca marki Mów Po Angielsku by Sabina Polak-Tokarz na Facebooku, która przyciąga coraz szersze grono odbiorców, pragnące podnieść własne kompetencje językowe. Prowadzi zajęcia językowe online oraz pomaga pokonywać własne ograniczenia i bariery w nauce języka. Jest autorką e-booków oraz materiałów edukacyjnych jak również mentorem na platformie Eduneo i twórcą kursu intuicyjnej nauki języka angielskiego. Sabina to niestrudzony odkrywca nowych idei dydaktycznych i biznesowych, które systematycznie przekłada na konkretne wyniki finansowe. Inspiruje się neurodydaktyką oraz wykorzystaniem potencjału mózgu, uwielbia język ciała, rozwój osobisty, szkolenia i konferencje oraz mierzenie się z coraz ambitniejszymi wyzwaniami. Występuje w roli trenera prowadzącego warsztaty, mówcy dzielącego się wiedzą ze sceny oraz mentora dla osób, które chcą kroczyć ścieżką rozwoju. Z pewnością ujmie Cię jej pełna energii postawa, poczucie humoru i uśmiech.